Hébička a její podivní kamarádi

Heebicka

Deníček Hébičky

Héb, héb!
Ahoj, já jsem Hébička a představím své pozoruhodné kamarády, Žabíky, Rybíky, Sviníky, Uintatéria a spoustu dalších milých zrůdiček. Kvaky kvak. Moc ráda kvakám protože jsem Hébička. Žabičky nejsou hébičky a tak kvakají také hodně. Jsou dost často zelené, ale kvakají i modré. Červené žabičky kvakají moc rády. Nejvíc kvakají Žabíci. Mají žabí hlásky. Chtěla jsem vám také říct, že rybíci nejsou rybičky, ale kvákalové. A také jsem si dnes změřila průměr atomu stroncia. Byl moc hodný a řekl mi že jsem hezká hébička. Kvak kvak!!
Vidělo mě už lidí. Kvak! -- počítá počítátko na http://pocitadlo.zeal.cz
Deníček
Příběhy
Tvorečkové
Dojmík
12.8. 2009

Héb héb.. udělala jsem hodně kvakavé kvakátko.. Udělala jsem kvak kvak na počítátko a hýbala jsem s myškou. Myška dělala kresli kresli a udělal se komixíček! Jé to bylo veselé!

3.9. 2005

Kvak kvak, venku je moc teploučko a tak jsem udělala komixíček o tom jak je mi teploučko. Kvaky kvak !

28.7. 2005

Ó to bylo ale mnoho časíčků, než jsem zase nabarvičkovala komixíček. Kvaky kvak, je moc kulatý a má veselé kamarády. To proto, že rád pomáhá a žabičky jsou moc kvakavé. Nechtěla bych být nekvakavá žabička, protože bych pak neměla veselé komixíčky. Kvak!

20.1. 2005

Héb, héb, už mě nebolí nožičky a tak jsem nabarvičkovala dva nové komixíčky, jsou moc poučné a hodně se v nich kvaká! Také jsem viděla žabičku v televizi. Byla celá barevňoučká a moc se mi líbila. Proto jsem udělala první komixíček, protože aby všichni věděli, proč je důležité kvakání. Kvaky kvak :)

17.9. 2004

Kvaky kvak, udělala jsem další komixíček :) je na něm pokračování výletíčku a dva kvakaví tvorečkové ! Doufám že se vám bude líbit, héb, héb!

15.8. 2004

Ó to jsem dlouho nepísmenkovala na své stránečky. Kvak, byla jsem totiž dělat výletíček. A pak mě moc bolely nožičky, protože dělaly pořád ťapy ťap. Tak jsem počítala kolik je hvězdiček co kvakají a bylo to moc veselé! Kvaky, a teď jsem vám nabarvičkovala jak jsem byla na výletíčku. Ale je to jenom kousek, brzy přidám další pokračovánítko. Kvaky kvak!!

1.5. 2004

Kvaky kvak, mám pro vás nové videíčko! Héb héb! Natočila jsem ho úplně sama a je moc a móóóc kvakavé a jsou v něm žabičky!!

9.4. 2004

Tak jsem na přání tvorečka Janičky udělala jeden svuj vééélikej obrázek. Kvak !!

30.3. 2004

Počíty, počíty !
Sehnala jsem nové počítátlo přístupů, protože človíčkové ze seznámítka cézéta mi nechtěli odpovědět na dotázečky kampak zmizelo jejich staré počítátko co jsem tu předtím měla. Kvak. Asi se leklo a zatoulalo se, héb héb. No ale já jsem potkala nové počítátko, tak jsem mu řekla že je moc kvakavé a ono udělalo počíty počíty a začalo počítat přístupečky na mou stránečku. Kvak kvak !

16.3. 2004

Kvaky kvak !
Tak jsem měla móóóc velké problémky s webíčkem. Zlobiví pánové ze seznámečku cztíčku mi připravili nekvakavé překvapeníčko, když jsem zjistila že mi nefunguje ftpítko. Ó já jsem byla polekaná, že mi stránečky někdo smazal... ale kvak kvak, bylo to jenom tím že seznámeček chce penízky, a zakázal tvorečkům ftpítka. Tak jsem zašla za Rybíkem, a on mi dal penízky a já jsem je dala panu seznámítkovi a on udělal penězi, penězi a webíček už zase ftpítkoval. Kvak :)
A jedny móóc miloučké dívenky mi poslaly moc hezkou písničku, tak si ji poslechěte, je to o tom jak si tvorečkové povídají a je moc kvakavá. Ale nekvaká se v ní moc. Héb, héb. Je to moc hezké.

15.12. 2003

Ahoj tvorečkové !
moc jsem se snažila a dělala jsem hodně kvaky kvak, abych mohla nakreslit nový kvakavý komixíček. Kvak ! Takže jsem ho nabarvičkovala na papíreček a udělala na něj: "Scany scany!", a prože byl papíreček moc hodný, naskenoval jsem a pak jsem moc mačkala čudlíčky na počítátku a pak jsem udělala: "Weby, weby!" a bylo to hotové. Héb héb.
A také jsem natočila nové videíčko. Jsem tam já, ale vlastně tam nejsem. Kvak :) Ale je to moc milé !!

20.10. 2003

Kvaky kvak, tak jsem se trošičku pustila do svých stráneček. Přidala jsem odkazy na veselá videa s žabičkami a uintatériem a nakreslila jsem pár komixíčků. Kvak. Byla jsem moc pracovitá a protože pršelo, tak jsem si povídala s kapičkou. Byla moc kulatá a proto sme si hezky popovídali. Kvak. Poradila mi abych trošičku předělala svoje stránečky a tak jsem se do toho pustila. Héb héb. Doufám že se vám budou líbit :) Kvak!

2.6. 2003

Ó, to ale uplynulo časíčku, než jsem opět něco vytvořila. Tvoři, tvoři. Já vím, že někteří tvorečkové byli smutní, že nemám nové komixové malováníčka, ale jak jsem říkala, moc mě bolely nožičky, protože jsem se moc hébala a tak jsem pak nemohla počítačovat. Héb, hééb. Ale teď mám novou kamarádku, Rourku, je moc hezká a milá a má moc nožiček, takže mi pomáhá s ťukáním do klávesničky. Kvak kvak. Je moc hodná! A abych nezapomněla, chtěla jsem vám říct, že jsem potkala ježečka, a zjistila jsem, že ježeček je vlastně taková pichlavá Hébička. Hééb hééb :)

11.2. 2003

Ahoj tvorečkové ! Tak jsem namalovala zase další příhody, které jsem zažila. Určitě se Vám budou líbit. Kvak

31.1. 2003

Ó to je ale venku bílý pohled. Skoro jsem se lekla. Zeptala jsem se bílých padajících věciček copak jsou zač, že já jsem Hébička, a oni mi neodpověděli hned. Ale potom mi řekli kvak!

No a pak jsem dala na stránečky nový komix o tom jak jsem s Prasíkem a Uintatériem jela na výlet. Je to moc hezké.

Héb héb!!

21.1. 2003

Tak jsem na své stránečky přidala další komix. Je moc pěkný a jsem v něm já a Sviník a Žabík a Rybík a Tvoreček se segmentovaným tělíčkem s mnoha výrůsky a bez očiček.

Jeden človík mi říkal, že by chtěl, aby se na mé stránečce častěji objevovali nová písmenka a nové obrázky. Ale pro mě je to velmi těžké, počítač je ošklivý a má malinké klávesy, kterých je na něm hodně. Jen těžko se v nich vyznám a také je těžké se do nich trefit mými předními nožičkami. Nemám totiž prstíčky jako jiní tvorečkové a tak mi to jde velmi pomalu. Kvak.

A taky sem udělala dojmík! Napište mi kvak !

Ale chci vám poděkovat, že ke mě chodíte a koukáte se na mé stránečky. Doufám že i vy budete brzy říkat: "Kvak kvak" a "Héb héb". Kvakykvak :)

14.1. 2003

Kvak kvak! Udělala jsem si www stránky. Jsem velmi šikovná hébička. To byla ale těžká práce. Musela jsem pracovat u počítače. Počítač je ošklivý, nekvaká a říká píp. A také hučí a je nemožný.

Takže mám stránky, a když budu mít čas, tak je občas vylepším.

Plánuji vyrobit tady nějaký dojmík. Dojmík je takový kousek na obrazovce, kam můžete napsat svůj dojem a poslat, abych věděla, jak se vám moje stránky líbí. Kvak kvak. To tam samozřejmě můžete psát také. Kvak kvak kvak. Kvaky kvaky kvák kvák.

A abych nezapomněla, tady se můžete kouknout na mého kamaráda rybíka. A tady si můžete stáhnout soubory podle kterých jsem ho namalovala. Kvak :)

13.1. 2003

Pracuji na výrobě webové stránky. Weby, Weby, Weby, Weby.. héb, héb, už brzy je zwebuji!

Deníček
Příběhy
Tvorečkové
Dojmík